O Sesjach

Sesja Ciążowa

 
 
 
 

Ciąża to wspaniały i niepowtarzalny okres w życiu każdej Kobiety.
Zdjęcia to pamiątka na całe życie, to czas który na chwilę się zatrzymał, a także który później możemy odtwarzać i wspominać w każdej chwil <3

 
 
 
 
 
 
 

1. Kiedy najlepiej wykonać sesje ciążową ?
Najlepszy okres na wykonanie sesji ciążowej wypada miedzy 28 a 34 tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest już dobrze zaokrąglony.
2. Kiedy najlepiej zapisać się na taką sesje ?
Sesja rezerwujemy z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.
3. Czy mąż/partner lub dzieci mogą brać udział w sesji ?
Jak najbardziej Wasza najbliższa rodzina jest mile widziana na sesji! 😊
4. Czy zapewnia Pani stylizacje ?
Oczywiście !  😊 Posiadam bardzo duży wybór sukienek, narzutek oraz wianków do sesji. Większość z nich możesz zobaczyć już w moim portfolio (facebook, instagram), natomiast przed naszą umówioną sesją wysyłam Ci jeszcze galerie z sukienkami do wyboru.
5. Jak mam ubrać partnera i dzieci?
Ubranie Taty i dzieci powinno przede wszystkim komponować się z wybraną sukienką, jej kolorem i stylem. Obuwie niesportowe (proste bez nadruków). Przed sesją otrzymujesz ode mnie galerie z przykładowymi zestawieniami kolorystycznymi ubrań aby ułatwić Ci dobór ostatecznej stylizacji. 
6. Fryzura i makijaż
Warto zadbać o fryzurę i makijaż przed sesją, nie dla mnie, ale sama dla siebie. Musisz się czuć pięknie i kobieco, a to już połowa sukcesu do udanego zdjęcia. Zatem zadbaj o siebie, zadbaj o dłonie, włosy oraz makijaż ( Pamiętaj, że makijaż do sesji zdjęciowej wymaga mocniejszego podkreślenia oka oraz kości policzkowych )

Współpracuje z zaprzyjaźnioną Makijażystką i Fryzjerką, które mają przygotowane bardzo fajne rabaty dla moich Klientek !😊

7. Co zabrać na sesje?  Przede wszystkim pamiętaj o zabraniu na sesje jasnej i ciemnej bielizny. 

Sesja Noworodkowa:

 
 
 
 
 

Sesja noworodkowa to wspaniała pamiątka z pierwszych dni życia dziecka.
Zdjęcia odbywają się do 14 dnia życia maluszka. Zazwyczaj w tym okresie maluch przesypia całe dni.
Jest także dużo bardziej elastyczny co ułatwia jego ułożenie do zdjęć.
Sesja Odbywa się w odpowiednio przygotowanych pod względem temperatury i higieny studio. Maluszki są układane w bezpiecznych pozycjach. Rzeczą priorytetową jest dla mnie bezpieczeństwo maluszka podczas sesji dlatego nie wykonuje „ekstremalnych ” pozycji malucha.

 
 
 
 
 
 
  1. Kiedy rezerwujemy sesje ? Rezerwacji sesji należy dokonać około miesiąc przed porodem. Dokładną datę zawsze ustalamy maksymalnie do trzech dni po porodzie.
  2. Czy mogę zabrać na sesje starsze rodzeństwo ? Tak. Zdjęcia rodzinne wykonuje zawsze na początku sesji, po czym rodzeństwo musi opuścić studio. Starsza pociecha szybko się nudzi co utrudnia skupienie na noworodku, które jest priorytetem. 
  3. Ile trwa sesja noworodkowa? Wszystko zależy od współpracy dziecka – od 2,5 h do 4,5h
  4. Co zabrać na sesje? Smoczek ( nawet jeśli dziecko nie lubi), mleczko w butelce, dodatkowe pieluszki, kocyk, podkład bądź pieluszkę tetrową.
  5. Gdzie odbywa się sesja ? Zazwyczaj sesja odbywa się w moim studio, które mieści się w Gdańsku Kowale ale po wcześniejszych ustaleniach może również odbyć się u Ciebie w domu.

Sesja Rodzinna

 
 
 
 
 
 

Sesje Rodzinne to przede wszystkim Wasze prawdziwe emocje. Uwielbiam wyjątkowość każdej rodziny, a plenery z dziećmi mają super dynamikę, która przekłada się na cudowną naturalność naszych kadrów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1.  Jak się przygotować do sesji ? Ubrania powinny być wygodne. Obuwie również powinno być wygodne (NIE SZPILKI)  jednolite i bez nadruków. Kolorystyka ubrań powinna być spójna dla całej rodziny. 

 Młodsze dzieci powinny być wyspane, wtedy najlepiej współpracują. Warto też zabrać ze sobą ich ulubioną zabawkę, coś do picia i jedzenia.

  • Przed sesją wysyłam Wam przykładowe zestawienia kolorystyczne ubrań, żeby ułatwić Wam dobieranie strojów a zarazem abyście dobrze wyglądali na zdjęciach

Zapisz się na Newsletter