O mnie

Kim jestem i czym się zajmuje?

 
 
 
 
 

Cześć !
Nazywam się Monika
Uwielbiam kawę, słodycze i kolory co możesz zauważyć już w moim portfolio 🙂 Skoro już to czytasz o znaczy, że chcesz mnie bliżej poznać. Nie jestem świetna w opisywaniu siebie, jednak streszczę moje cechy w kilku pojęciach: prostolinijna, uśmiechnięta, gościnna, uczynna, pomocna, czasami również roztargniona a za tą ostatnią cechą idzie bardzo dużo uśmiechu 🙂

Jestem mamą dwójki cudownych maluchów K&K. Moje dzieci mające 5 i 8 lat są wulkanami energii 😀 Dzięki temu, daje mi to możliwość zbudowania świetnego kontaktu z Waszymi pociechami <3. Na Sesjach z maluszkami śpiewamy razem piosenki i tańczymy 🙂  a dla starszych dzieci mam zawsze przygotowane ciekawe zagadki i zabawy 🙂  Niejednokrotnie po sesji zostałam zapytana czy pracuje w przedszkolu 😀 Było to bardzo miłe. 

Fotografią zajmuję się od 5 lat a swój sukces zawdzięczam upartemu dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów. Fotografii uczyłam się sama, co sprawia, że buduje to we mnie to poczucie dumy i wartości, a moi Klienci utwierdzają mnie w tym, że podążam właściwą drogą. 

 
 
 
 
 
 
 
 

Mocno wierzę, że dając światu wiele bezinteresownego dobra, samej zaczną przytrafiać mi się dobre rzeczy w życiu.

Wierzę również w magię. Nie tą z bajek o Kopciuszku, ale w magię przyciągania, miłości i w to, że wszyscy jesteśmy połączeni energią. Uwielbiam wyciągać zmysłowość, namiętność pełną pasji, delikatny dotyk i wrażliwość w ludziach.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości nie krępuj się do mnie napisać i pytać o wszystko.

Kilka ciekawostek o mnie:

  • Najlepsze co w życiu mnie spotkało to moje dzieci
  • Ukończyłam studia na kierunku Administracja
  • Marze o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych
  • Ciekawi mnie ludzka psychologia
  • Ze sportem mi nie po drodze ale lubię jeździć na rowerze 😊
  • Staram się zdrowo odżywiać